Geçerlilik Süresi

Aquaist.com yönetimi sanal mağazasında yer alan ürünlerin ya da hizmetlerin içerik ve fiyat bilgilerini önceden bildirmeden değiştirme ve kaldırma hakkına sahiptir.

Ödeme

Aquaist.com kredi kartı ve EFT/Havale ile ödeme kabul etmektedir. Vereceğiniz sipariş ve teslimat bilgileri Let’s Encrypt SSL sertifikası ile şifrelenmektedir. Kredi kartı ödemeleriniz shopier ödeme sistemi aracılığıyla güvenle alınmaktadır. Shopier ödemelerde havuz mekanizması ile hareket etmektedir. Sitemizden alışveriş yaptığınızda ödemeniz Shopier havuzuna aktarılır ve siparişiniz kargolanana kadar burada bekler. Siparişinizin kargosu tarafımızdan gönderildiğinde ve Shopier üzerinde siparişin kargo takip numarası sisteme kaydedildikten sonra, sipariş bedeli havuzdan bizim tarafımıza haftalık olarak aktarılmaktadır.

Sipariş ve Teslimat Koşulları

Siparişleriniz, ödemenizden sonra en geç 2 iş günü içerisinde kargolanır ve kargo takip numarası ve takip linki tarafınıza e-posta ile iletilir.

Kargo Ücretleri Ne Kadar?

Yurtiçi Kargo ile siparişleriniz tüm Türkiye’ye 23,90₺ sabit ücretle gönderilmektedir. Havale ile verilen siparişlerde ve iade kargolarında Sürat Kargo kullanılmaktadır. 300₺ ve üzeri siparişlerinize KARGO BİZDEN.

Ürün İade ve Geri Ödeme Şartları

Kargo tesliminde kargo görevlisinin yanında tutanak tutularak ürünün ilanında belirtildiği gibi olmaması tespit edildiğinde, ürünün geri kargolanmasının ardından yeni ürün müşteriye 2 iş günü içerisinde yeniden kargolanacak veya müşterinin talebine göre para iadesi yapılacaktır. Ürünün kargoda hasar alması durumunda ise, hasarlı ürünün fotoğrafının alıcı tarafından bize iletilmesinden sonraki 2 iş günü içerisinde alıcıya yeniden gönderilecektir.